czwartek, 30 listopada 2017

ASEA - Molekuły Sygnalizujące Redox

Co to są Molekuły Sygnalizujace Redox?

Dr Foster Malmed, USA (2017 rok) powiedział:
"Molekuły Sygnalizujace Redox są podstawą isnienia życia.  To one powodują, że wszystko w ciele działa w prawidłowy sposób, tak, jak zostało ono stworzone. To właśnie one mówią każdej komórce co ma robić, kiedy ma to robić i w jaki sposób ma to robić. ASEA dodaje energii, ułatwia przyswajanie pokarmów oraz wchłanianie i lepsze działanie suplementów. Kiedy ludzie zrozumieją, jak kluczowe dla zdrowia są Molekuły Sygnaluzujące Redox i za co odpowiadają zmienią swoje spojrzenie na branżę kosmetyczną, sportową i zdrowotną."

Na temat Molekuł Sygnalizujących Redox przyznano dwie Nagrody Nobla, a na temat wpływu tych niezwykłych molekuł powstało do tej pory ponad 10,000 prac naukowych.

ASEA to biliony stabilnych, perfekcyjnie wyważonych Cząsteczek Sygnalizujących Redox, zawieszonych w nieskazitelnym roztworze – są to takie same cząsteczki, które istnieją w komórkach ludzkiego organizmu.

Odpowiadają one za wykrywanie uszkodzeń oraz inicjują procesy reperacji komórek. Odpowiadają za proces komunikacji między komórkami  w ciele. Regulują każdy system naszego ciała (układ krwionośny, immunologiczny, pokarmowy, hormonalny. Biorą udział w produkcji energii ATP. Zwiększają skuteczność antyutleniaczy w komórkach od 500 do 800%.

ASEA powoduje ekspresję genów, czyli regeneruje geny uszkodzone przez toksyny, stresy czy złe odżywianie.

Pozytywna ekspresja genów, pod wpływem ASEA REDOX, przyczynia się do:
1) poprawy funkcjonowania układu odpornościowego
2) utrzymania prawidłowej reakcji na stan zapalny
3) pomaga w utrzymaniu zdrowego stanu sercowo-naczyniowego oraz wspomaga elastyczność naczyń krwionośnych
4) poprawia kondycję jelit oraz produkcję enzymów trawiennych
5) moduluje równowagę hormonalną dla zwiększenia witalności oraz kondycji fizycznej i psychicznej.

Zbadano tylko 5 genów, a człowiek ma ich 30-40 tysięcy.

Potrzeba minimum od 3 do 4 miesięcy, żeby pod wpływem ASEA jakiś proces naprawczy organizmu został uruchomiony. Szybkość reakcji organizmu zależy od wieku osoby i stanu w jakim organizm się znajduje!​​


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz